У 2015 році продукція всесвітньо відомої марки Erste стала доступною українському споживачу. Поєднуючи в собі такі найбільш важливі для електротехнічної продукції якості як надійність, безпека, дизайн та екологічність, продукція Erste electric знаходить свого покупця в Україні.

Дизайн - це не тільки зовнішня форма, але і внутрішній зміст. Якість починається з дизайну. Команда Erste, використовуючи весь світовий досвід, день у день працює над удосконаленням наших продуктів, щоб задовольнити Вас, наших споживачів.

Вся продукція Erste electric відповідає міжнародним стандартам для електротехнічної продукції IEC 60 669-1, IEC 60 884-1, а також українськими стандартами ДСТУ ІEС 60669-1: 2008, ДСТУ IEC 60884-1: 2007.

Слідуючи за світовими тенденціями з метою зробити продукт більш доступним для Вас, ми здійснюємо збірку готових виробів на виробничих майданчиках в Південно-Східній Азії. Виробництво сертифіковане за стандартами ISO 14001. Завдяки цьому забезпечується не тільки висока якість продукції, але й її екологічність.

Ми не витрачаємо гроші на рекламу, наш девіз - давати споживачеві бездоганний товар за справедливу ціну.

Якщо Ви працюєте в бізнесі інсталяції електротехнічної продукції або є її дистриб'ютором - Ви збільшите Ваші конкурентні переваги, працюючи з нами.