Серія "Triumph"
Серія "Theme"
Серія "Prestige"
Серія "Classic"
Серія "Country"
Серія "Outdoor"

Купити розетки та вимикачі, автомати щитові

Компанія Erste Electric надає своїм клієнтам широкий вибір електрофурнітури на будь-який смак та бюджет. Ви можете знайти в нашому інтернет-магазині наступне електровстановлювальне обладнання: розетки (комп'ютерні, телевізійні), вимикачі (одноклавішні, двоклавішні, трьоклавішні, з підсвічуванням), димери і багато іншого. Вся продукція, пропонована Erste Electric, відрізняється високою якістю, екологічністю, надійністю та довговічністю експлуатації.

Електрофурнітура Erste Electric в дизайні приміщення

Наша продукція має гарний зовнішній вигляд. І хоча зазвичай розетки та вимикачі не виконують декоративної функції, але для зручності вони монтуються на виду. Саме тому все обладнання повинно бути вибрано таким чином, щоб не створювати дисонансу в загальному стилі приміщення. У нас представлені розетки й вимикачі різних форм і відтінків. Це дає можливість ефектно вписати їх в будь-який дизайн. Також є моделі зі спеціальними накладками, використовуючи які ви зможете самостійно поміняти дизайн вимикача при зміні інтер'єру.

Естетичність та практичність є головними характеристиками фурнітури Erste Electric.

Крім того, вам неодмінно сподобаються вимикачі з підсвічуванням: їх дуже зручно використовувати в темних приміщеннях. Розетка із заземленням і кришкою стане незамінною в квартирах і будинках, де живуть маленькі діти. Такий пристрій гарантує безпеку малюків.

Технічні питання

Якщо ви вже придбали розетки та вимикачі від Erste Electric і плануєте їх встановлення, задля уникнення неприємних ситуацій враховуйте таке:

- ретельно проаналізуйте, яка техніка буде вмикатися в розетку, для визначення сили струму, що проходитиме крізь неї (для потужних пристроїв необхідно використовувати виключно розетку із заземленням);

- подумайте про умови, в яких буде використовуватися обладнання (наприклад, в приміщеннях з високим рівнем вологості варто встановлювати спеціальні вологозахисні розетки й вимикачі);

- пам'ятайте, що з часом все електровстановлювальне обладнання зношується, тому його періодично потрібно уважно оглядати і при виявленні будь-яких несправностей відразу ж усувати їх.

Купуючи електрофурнітуру в інтернет-магазині erste.com.ua, ви забезпечуєте собі високу якість придбаної продукції, що підтверджено відповідними сертифікатами і, звичайно ж, позитивними відгуками та вдячністю наших клієнтів.